Механізована очистка міжгосподарського каналу 2К-6-1 ОС «Золота Липа»
У сучасному світі людина, шляхом створення гідротехнічних споруд, зокрема каналів, забезпечує доведення води до сільськогосподарських полів, адже неможливо уявити дану галузь від процесу меліорації. Це зумовлено тим , що в більшості регіонів країни, а також у нашому краї забезпечити земельну родючість можливо лише шляхом додаткової гідрорегуляції.
Бережанська дільниця РОВР у Тернопільській області проводить механізовану очистку міжгосподарського каналу 2К-6-1 ОС «Золота Липа». Метою робіт являється пониження рівня ґрунтових вод на посівних площах в поймі р. Золота Липа. Внаслідок значної замуленості каналу роботи по веденню сільськогосподарського обробітку землі значно затруднені.
Фото каналу до очистки
В результаті розпочатих робіт має місце значне пониження і відтік ґрунтових вод з меліорованих площ.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/фото3.jpg)
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/фото4.jpg)
По завершенні комплексу очисних робіт дані ділянки будуть придатні для ведення сільського господарства.