Продовжуються ремонтно-доглядові роботи на водогосподарських об’єктах Бережанської дільниці
Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільській області продовжується виконання заходів з покращення технічного та естетичного стану систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу області, а саме: проводяться роботи з окошення та очистки каналів, вирубки чагарнику.
Працівниками Бережанської дільниці РОВР було проведено ремонтно-доглядові роботи на міжгосподарському каналі ОС «Стрипа».
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-05_10-35-19-515.jpg)
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-05_10-35-19-277.jpg)
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-05_10-35-19-460.jpg)