![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/NARADA_18.07.2022-3.jpg)
Фахівці РОВР у Тернопільській області провели робочі зустрічі в територіальних громадах краю
Триває співпраця спеціалістів РОВР у Тернопільській області з місцевими громадами. Днями заступник начальника РОВР у Тернопільській області Ігор Степанов та фахівці РОВР провели робочі зустрічі із представниками територіальних громад краю.
Зокрема з представниками Бережанської, Саранчуківської та Нараївської територіальних громад було обговорено питання, які стосуються використання поверхневих та підземних вод, здійснення протипаводкових заходів. Не оминули увагою питання належної і своєчасної плати за використання водних об’єктів, а також відносин між орендодавцями, якими стали територіальні громади, та орендарями.