![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/292550449_1501443070270690_3082939736399624974_n.jpg)
Продовжується співпраця РОВР у Тернопільській області з місцевими громадами
Вчора заступник начальника РОВР у Тернопільській області Ігор Степанов та фахівці РОВР провели робочі зустрічі із головами Вишнівецької, Почаївської та Лопушненської громади та старостами сіл.
У ході зустрічей було обговорено питання, які стосуються водних об’єктів та належної і своєчасної плати за їх використання, а також відносин між орендодавцями, якими стали територіальні громади та орендарями.
Окремо, обговорено комплекс питань щодо здійснення природоохоронних і протипаводкових заходів.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/292308914_1501443140270683_6859111459112652889_n.jpg)