![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/зображення_viber_2022-06-10_13-10-31-021.jpg)
Фахівці РОВР у Тернопільській області провели робочу зустріч в Кременецькій ОТГ
Триває співпраця спеціалістів РОВР у Тернопільській області з місцевими громадами. Днями заступник начальника РОВР у Тернопільській області Ігор Степанов та фахівці РОВР провели робочу зустріч із головою Кременецької громади та старостами сіл
На ній було обговорено питання, які стосуються водних об’єктів та належної і своєчасної плати за їх використання, а також відносин між орендодавцями, якими стали територіальні громади та орендарями.
Окрім цього спільно з представниками ОТГ та керівництвом ТОВ «Тернопільводпроект» обговорили питання експлуатації водоподаючого каналу на території громади.