Обстеження захисної гідроспоруди у Тернопільському районі
Комісія у складі фахівців РОВР у Тернопільській області здійснили обстеження технічного стану захисної споруди на території Тернопільського району.
Під час роботи комісії виявлено, що захисна гідроспоруда знаходиться на березі річки і захищає населений пункт та сільськогосподарські угіддя від підтоплень паводковими водами. Знаходиться в задовільному стані, потребує постійного догляду та виконання експлуатаційних заходів.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/f4bf1255-9891-41d3-8fde-eade6c061e53.jpg)