Працівники РОВР у Тернопільській області провели збори до Дня єднання
День єднання проголошено для зміцнення українського суспільства в умовах інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску.
З метою консолідації українського суспільства на тлі загострення геополітичної ситуації було проінформовано працівників про те, що Держводагентство працює в робочому режимі з дотриманням усіх карантинних обмежень та відповідно до покладених на нього функцій забезпечує реалізацію державної політики у сфері водного господарства. А також наголошено на тому, що єдність та спокій – це також елементи оборони.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC0553-scaled.jpg)