![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/AnyConv.com__0d4a1f56-0081-4dd4-804f-06993f76b3f0-1024x473-1.jpg)
Триває подання звітів про використання води!
Фахівці РОВР у Тернопільській області надають консультації та практичну допомогу водокористувачам області.
Звіт про використання води за формою звітності № 2ТП-водгосп (річна) подається в електронній формі через Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України до 01 лютого наступного за звітним роком (https://e-services.davr.gov.ua).
Звертайтесь до фахівців РОВР у Тернопільській області з питань заповнення форми звіту № 2ТП-водгосп (річна) по телефону (0352) 52-64-22, електронна адреса: vodgospwwr@gmail.com.
Раді Вам допомогти!
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/AnyConv.com__f0f46f8c-8e70-4433-b099-f74fc46ba46a.jpg)
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/AnyConv.com__42552198-f75f-4407-9587-4e7859869e4e.jpg)