![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/41434a1d-ad68-4f80-b97e-5093f9841ad6_1.jpg)
Фахівці РОВР у Тернопільській області продовжують обстеження стану готовності водосховищ, водогосподарських і гідротехнічних споруд
У відповідності до плану основних заходів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки пропуску льодоходу, повені та паводків у 2022 році затвердженого на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при ТОДА, створено план графік обстеження стану готовності водосховищ, водогосподарських і гідротехнічних споруд, ставків, меліоративних систем та об’єктів.
Робочою групою у складі якої перебувають фахівці РОВР у Тернопільській області впродовж 12 та 13 січня було здійснено обстеження водних об’єктів на території Залозецької ОТГ та Підволочиської ОТГ.
В ході обстеження технічного стану гідроспоруд та захисної дамби на річці Збруч (с. Мислова) запропоновано вживати заходів для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.