![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/201776032_1160333637769065_2393881243937079749_n.jpg)
Перспективи розвитку водного господарства області обговорено на засіданні громадської ради при управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації
Вчора в.о. начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Олег Озеранець доповів про перспективи розвитку водного господарства в області, а також про підготовку проєкту програми охорони водних ресурсів регіону на 2022-2024 роки під час засідання громадської ради при управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації.