Продовжуємо працювати з територіальними громадами
Сьогодні одним із пріоритетних напрямків діяльності РОВР у Тернопільській області є робота з представниками громад та виїзди на водні об’єкти й об’єкти інженерної інфраструктури меліоративних систем.
Так, вчора відбулася робоча зустріч фахівців Лановецької дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області з жителями села Молотьків Лановецької ТГ, де були обговорені питання та намічені шляхи вирішення відновлення на території села ставків, які є безгосподарними та знаходяться в занедбаному стані.
Фахівцями дільниці наголошено на необхідності взяття на баланс органами місцевого самоврядування гідротехнічних споруд, які функціонують на ставках, і передачі їх в оренду.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/изображение_viber_2021-06-10_15-55-12h.jpg)