![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/Попередження-про-проходження-максимального-рівня-паводка-40.png)
Екоівент “Збережемо Дністер”
Щорічно, починаючи з 2018 року, в останню неділю травня відзначається міжнародний день Дністра.
Ідея відзначення дня Дністра полягає в тому, щоб нагадати всім мешканцям басейну про природну цінність другої по величині річки в Україні, про традиції корінних мешканців виявляти турботу та бути відповідальним за природне багатство.
З нагоди цієї події Регіональний офіс водних ресурсів у Тернопільській області 25 травня організовує екоівент “Збережемо Дністер” у с. Добрівляни Заліщицької територіальної громади Чортківського району.
Мета акції – очистити берег річки від сміття та побутових відходів, а також привернути увагу громадськості до проблем забруднення водних ресурсів.
Запрошуємо УСІХ, хто небайдужий до стану річки, долучитися.
Деталі щодо локації заходу за телефоном
(0352) 52 64 22.
![📞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1/16/1f4de.png)