![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/185970347_1152673721871995_1114706190916734804_n.jpg)
Виконання ремонтно-доглядових робіт
Для забезпечення стабільної роботи міжгосподарських меліоративних систем та гідротехнічних споруд, надання їм естетичного вигляду, РОВР у Тернопільській області продовжує виконувати ремонтно-доглядові роботи.
Наразі силами ремонтувальників руслових проводиться ремонт гідротехнічних споруд, а саме: очистка споруд від наносів, замонолічування швів, побілка та фарбування конструкцій, маркування. Протягом тижня відремонтовано 15 гідроспоруд.