![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/185858688_466019474727895_275374115684936417_n.jpg)
Вчора фахівці РОВР у Тернопільській області активно працювали з громадами у Кременецькому районі
Зокрема:
На звернення орендаря водного об’єкта в с. Іванківці Білобровця О.А. спільно з представниками Лановецької територіальної громади провели обстеження гідротехнічних споруд на даному водному об’єкті з метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з водним фактором, яку можуть спричинити дії місцевих мешканців.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/185390022_526620032056428_8640026866591139868_n.jpg)
В с. Садки Великодедеркальської ТГ обстежили осушувальні торф’яні масиви внутрішньогосподарських меліоративних систем в місцях потенційного загоряння торфовищ. Керівнику громади наголосили на важливості неухильного виконання рішення протоколу регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Тернопільської облдержадміністрації від 04.03.2021 № 5, а саме – вжиття заходів щодо відновлення системи подвійного регулювання води в осушних каналах торф’яного масиву.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186080025_300126298326840_8898790046409239268_n.jpg)
Провели робочу зустріч з керівництвом Великодедеркальської ТГ, на якій обговорили питання передачі міжгосподарської інженерної інфраструктури на баланс громади з метою збереження гідротехнічних споруд в належному стані.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/185535063_138984751580461_7570289574444723615_n.jpg)