![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/Апарат-1.png)
Як ми відзначили День довкілля
РОВР у Тернопільській області (апарат)
Організовано Екоівент “Прибирання берега річки Серет у м. Тернопіль”.
Проведено екологічну толоку на території біля адмінбудинку: пофарбовано паркан, здійснено обрізання сухих гілок дерев та кущів, висаджено квіти на клумбі.
Презентовано використання та збереження водних ресурсів області в умовах маловоддя під час онлайн-засідання проблемної групи “Проєктна діяльність Шкільних клубів соціального підприємництва в контексті розвитку громади: збереження природних ресурсів як невідкладне завдання сучасного покоління”.
Проведено акцію “Здай макулатуру – збережи планету”. На виручені кошти закуплено саджанці дерев та квітів для озеленення території біля адмінбудинку РОВР.
Встановлено інформаційні щити біля водойм: “Заліщики та одне з чудес України”, “Місто Бережани та його Золота Липа”, “Мальовнича Тернопільщина та річка Серет”, “Устечко та чудо України”. Щити виготовлені в рамках реалізації проєкту Глобального екологічного фонду, ПРООН, ОБСЄ та ЄЕК ООН “Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер”.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/Знаки.png)
Активну участь у відзначенні Дня довкілля взяли і районні дільниці РОВР.
Бережанська дільниця
Проведено екологічну толоку на території біля адмінбудинку.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/Бережани.png)
Борщівська дільниця
Прибрано від сміття береги Борщівського водосховища та переїзд біля інформаційної стели на міжгосподарській меліоративній системі “Серет” в с. Більче-Золоте.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/Борщів.png)
Бучацька дільниця
Прибрано прибережну захисну смугу річки Стрипа та берег ставу в межах Бучацької ОТГ.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/Бучач.png)
Лановецька дільниця
Прибрано прибережну захисну смугу річки Горинь та території біля інформаційних стел на міжгосподарських осушувальних системах, а також висаджено саджанці дерев біля адмінбудинку.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/Ланівці.png)
Чортківська дільниця
Проведено екологічну толоку на території біля адмінбудинку.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/Чортків.png)