![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/11.jpg)
Співпраця з ОТГ – шлях вирішення актуальних питань
24 березня 2021 року представники Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області взяли участь у засіданні комісії Збаразької міської ради з питань вивчення технічного стану гідроспоруд (дамби) розташованих на території с. Базаринці.
З метою детального вивчення питання, учасниками комісії було здійснено виїзд на місце розташування гідроспоруд для огляду та оцінки їх технічного стану.
Окремо, у ході засідання фахівцями РОВР було піднято питання щодо передачі об’єктів водогосподарської інфраструктури осушувальних систем у власність територіальній громаді.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/33.jpg)