![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/1.jpg)
Проведено роботи з ліквідації прориву дамби у с. Гриньки Кременецького району
25 лютого, реагуючи на звернення жителів с. Гриньки, робоча комісія за участю спеціалістів Лановецької дільниці РОВР у Тернопільській області провела обстеження дамби місцевого ставка. У ході обстеження виявлено промоїну в тілі дамби з витоком води зі ставка, про що складено відповідний акт.
Наступного дня, з метою недопущення підтоплення населеного пункту, були проведені роботи з ліквідації прориву дамби із залученням техніки та працівників дільниці.