Перевірка технічного стану гончарного дренажу на меліоративних системах
Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільській області проводиться робота щодо визначення технічного стану гончарного дренажу на меліоративних системах області.
У ході проведених обстежень виявлено, що гончарний дренаж знаходиться в робочому стані і виконує функцію підтримання оптимального волого-повітряного режиму меліорованих земель.
Такі роботи проводяться з метою надання необхідних рекомендацій сільськогосподарським товаровиробникам для раціонального використання меліорованих земель.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/Канал-2К-10-1-ДК-2-ос-Золота-Липа-Бережанського-району-577x1024.jpg)
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/Канал-13К-5-1-Горинь-Лановецького-району_1-768x1024.jpg)