![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/121238540_406137170380815_713454487518491824_n.jpg)
Продовжується виконання ремонтно-доглядових робіт на меліоративних системах
З метою підтримки водогосподарського комплексу в належному стані працівниками Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільськй області постійно проводиться догляд за меліоративними системами області.
Наразі працівниками районних дільниць РОВР в області активно виконуються роботи з вирубки деревно-чагарникової рослинності на міжгосподарських осушувальних системах: “Горинь” Лановецького району, “Серет” та “Нічлава” Борщівського району, “Золота Липа” Бережанського району та “Джуринка” Заліщицького району.