![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/120011867_1073391706409164_7808456250225378148_n.jpg)
Співпраця з громадами області продовжується
Фахівці РОВР у Тернопільській області продовжують налагоджувати співпрацю з органами місцевого самоврядування з метою визначення пріоритетних напрямків роботи в галузі водного господарства та водно-екологічного оздоровлення природного середовища Тернопільської області.
Сьогодні, 23 вересня, начальник відділу техногенно-екологічної безпеки Василь Майка та начальниця відділу водних відносин та басейнової взаємодії Наталія Седюкова провели робочу зустріч із керівництвом Великобірківської ОТГ.
В ході зустрічі обговорювались актуальні питання щодо здійснення комплексних заходів з відтворення і впорядкування замулених природних джерел, підтримання належного гідрологічного режиму та санітарного стану русел річок Гнізна, Гніздечна, Теребна, а також забезпечення населення якісною питною водою.