![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/106059223_1683166428489537_3086748548489723735_o.jpg)
Участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС
Сьогодні представники РОВР у Тернопільській області взяли участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке проходило під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Дем’янчука Ігора.
На порядку денному було розглянуто питання ліквідації наслідків підтоплення окремих районів області.
Начальник відділу техногенно-екологічної безпеки РОВР у Тернопільській області Василь Майка доповів про стан захисних дамб та гідроспоруд, які були пошкодженні внаслідок проходження паводку 24 червня в с. Устя Зелене Монастириського району. Озвучив суму завданих збитків та надав пропозиції щодо попередження підтоплення.