![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/76710857_2490952517808778_4613608441494110208_o.jpg)
Міжнародний водний форум в Києві: Участь взяли й представники Тернопільщини
Традиційно щороку в Києві з 5 до 7 листопада відбувається Міжнародна спеціалізована виставка AQUA Ukraine. Захід проводиться в рамках Міжнародного водного форуму. Відвідали цю подію також представники Регіонального офісу водних ресурсів в Тернопільській області, а саме заступник начальника РОВР Ярослав Вівчарук та провідний інженер з ВВР Ольга Шкварок.
«Водний форум – це можливість для налагодження партнерських стосунків між владою та стейкхолдерами у водній сфері і Держводагентство підтримує організацію такого заходу та щороку бере у ньому участь. Де ще, як не на форумі, під одним дахом представлено понад 300 підприємств із 15 країн світу, що виробляють свою продукцію, яка дотична до водної галузі», – зазначив перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв під час відкриття роботи форуму.
Крім того, він запросив усіх відвідувачів завітати на експозицію Держводагентства та експертну дискусію «New water management» і побажав усім налагодження нових ділових зв’язків та вигідних контрактів.
Загалом протягом трьох днів, крім виставок, відбувалися також панельні дискусії. У перший день роботи форуму говорили про гармонізацію стратегічного бачення розвитку водного сектору України та про ВКГ й національну водну стратегію.
Додамо, організатори Міжнародної спеціалізованої виставки AQUA Ukraine – Міністерство енергетики та захисту довкілля України, Державне агентство водних ресурсів України, Проєкт ЄС «Водна ініціатива плюс».