![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/08/64742888_734828443598827_4378164334396702720_n.jpg)
Стан використання, охорони та відтворення водних ресурсів району в межах чинного законодавства
19 та 20 червня 2019 року представники РОВР у Тернопільській області, Бережанської дільниці спільно з Управлінням екології та природних ресурсів Тернопільської облдержадміністрації організували проведення семінару «Стан використання, охорони та відтворення водних ресурсів району в межах чинного законодавства» з уповноваженими представниками органів місцевого самоврядування та водокористувачами Бережанського та Козівського районів.
Метою проведення семінарів є створення передумов для якісного виконання органами місцевого самоврядування повноважень у сфері управління водними ресурсами та забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами в необхідних обсягах і нормативної якості. З метою попередження виникнення та мінімізації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з водним фактором (випадання локальних зливових дощів), було наголошено на необхідності доглядових робіт на внутрішньогосподарських меліоративних системах.