![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/08/66202294_746566745758330_2069377464404017152_n.jpg)
Моніторинг вод – підґрунтя для покращення якості води💦
З метою виконання Програми державного моніторингу вод фахівцями лабораторії Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області 8 та 9 липня було відібрано 6 проб поверхневих вод для визначення фізико-хімічних показників якості поверхневих вод, забір води з яких здійснюється для задоволення питних та господарсько-побутових потреб населення:
– Р. Збруч, смт Підволочиськ;
– Р. Серет, Горішньо-Івачівське вдсх., с. Горішній Івачів;
– Р. Серет, Тернопільське вдсх., м. Тернопіль;
– Р. Нічлава, Борщівське вдсх., м. Борщів;
– Р. Серет, м. Чортків;
– Р. Стрипа, м. Бучач.