![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/444789160_849439943895716_433243211337239713_n.jpg)
Функціональне навчання з питань цивільного захисту
23 травня 2024 в.о. начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Олег Галицький та заступник начальника Ігор Степанов взяли участь у функціональному навчанні з питань цивільного захисту на тему «Основні завдання, порядок утворення та склад спеціалізованих служб цивільного захисту, організація управління ними та їх функціонування».
Метою навчання є набуття і відпрацювання практичних умінь, теоретичних навичок та виконання завдань за призначенням у разі виникнення масштабної надзвичайної ситуації на території Тернопільської області.