![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-22_09-58-08.jpg)
Керівництво РОВР У Тернопільській області взяло участь в обстеженні гідротехнічної споруди
19 квітня 2024 року в.о начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Олег Галицький та заступник начальника Ігор Степанов разом з начальником Чортківської дільниці РОВР у Тернопільській області Тарасом Балою обстежили гідротехнічну споруду, перевірили стан готовності технічних механізмів та засобів, утримання приміщень і споруд даної дільниці.
За результатами обстеження прийнято відповідні рішення та доведено терміни виконання.