![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/Бучацька-дільниця.png)
Ремонтно-доглядові роботи на насосній станції
З метою забезпечення функціонування польдерної насосної станції під час пропуску повені та паводків працівниками Бучацької дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області проводяться ремонтно-доглядові роботи на насосній станції і прилеглій території. Виконано ревізію гвинтопідіймача, проведено огляд обладнання і пробний запуск електронасоса.