![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/Ремонт-техніки-1-1.jpg)
Діяльність Чортківської дільниці
Працівники Чортківської дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області продовжують проводити ремонт техніки, зокрема екскаватора «Борекс» у виробничій майстерні.
Працівники Чортківської дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області продовжують проводити ремонт техніки, зокрема екскаватора «Борекс» у виробничій майстерні.