![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/B8070C0E-7E9C-4CA8-BEDE-21993FE0A6B7-scaled.jpeg)
Співпраця Лановецької дільниці РОВР у Тернопільській області з головним фахівцем ВЦЗ Кременецького РУ ГУ ДСНС України у Тернопільській області
З метою взаємодії порядку оповіщення та інформування у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із водним фактором, провідний інженер з використання водних ресурсів Лановецької дільниці Андрій Зажерей провів робочу зустріч з головним фахівцем ВЦЗ Кременецького РУ ГУ ДСНС України у Тернопільській області Павлом Горбанем.