![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/Гримайлівське-ОТГ-с.Глібів-2-scaled.jpg)
Обстеження водних об’єктів
Працівниками Чортківської дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області спільно з представниками органів місцевої влади проведено обстеження потенційно небезпечних водних об’єктів, які несуть загрозу руйнування при проходженні весняних паводків, що призведе до виникнення надзвичайних ситуацій на територіях: Колиндянської, Гусятинської та Гримайлівської об’єднаних громад.