![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/10022023-22-scaled.jpg)
Одне із пріоритетних завдань Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області -підтримання в належному стані міжгосподарських меліоративних систем
Бережанською дільницею РОВР у Тернопільській області продовжуються роботи з покращення естетичного та технічного стану систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу області, згідно доведених завдань.
Проводяться окошення міжгосподарських каналів засобами малої механізації.