![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/08282023-1-scaled.jpg)
Одне із пріоритетних завдань Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області – підтримання в належному стані гідроспоруд та міжгосподарських меліоративних систем
Регіональний офіс водних ресурсів у Тернопільській області продовжує виконання заходів для покращення естетичного та технічного стану систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу області. Працівниками Бережанської дільниці проводяться роботи по ремонту гідротехнічних споруд та окошенню міжгосподарських каналів згідно доведених завдань.