![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-25_14-59-55.jpg)
Ремонтно-доглядові роботи тривають
Для забезпечення стабільної роботи міжгосподарських меліоративних систем та гідротехнічних споруд, надання їм естетичного вигляду, РОВР у Тернопільській області продовжує виконувати ремонтно-доглядові роботи.
Силами працівників Бучацької дільниці проводяться ремонтно-доглядові роботи на гідропості міжгосподарської осушної системи “Коропецька” Чортківського району.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-25_14-59-54.jpg)