Запрошуємо до участі в XХ Міжнародній спеціалізованій виставці «AQUA UKRAINE – 2023»

18/08/2023

З 17 по 19 жовтня відбудеться головна виставкова подія водної сфери України, ХХ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE. Захід проводиться за розпорядженням Кабінету Міністрів України та має вище визнання серед міжнародних виставок – сертифікат Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.

Держводагентство традиційно є учасником виставки і заходів ділової програми, під час яких висвітлюються основні напрямки діяльності відомства та водогосподарських організацій.

Тож наразі проходить організаційний процес підготовки виставкового павільйону відомства, тематика якого буде присвячена управлінню водними ресурсами в умовах війни.

Враховуючи державну спрямованість проблематики та актуальність питань, що розглядаються під час проведення виставки, запрошуємо підприємства та організації до участі у виставці з метою представлення свого потенціалу і можливостей широкому колу фахівців.

Детальніше за посиланням.

Довідково: AQUA UKRAINE – це схвалений UFI щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України. Протягом 19‑ти років AQUA UKRAINE залишається визнаним лідером серед заходів, присвячених питанням забезпечення водними ресурсами, очистки промислових стоків, впровадження найкращих світових стандартів, передових досягнень і технологій водопостачання та водовідведення, запобігання забрудненню водних ресурсів, застосування екологічно чистих технологій водозбереження.