![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-26_13-53-52.jpg)
Ремонтно-доглядові роботи тривають
Для забезпечення стабільної роботи міжгосподарських меліоративних систем та гідротехнічних споруд, надання їм естетичного вигляду, РОВР у Тернопільській області продовжує виконувати ремонтно-доглядові роботи.
Силами працівників проводяться роботи по ремонту ГТС, обкошуванню (вручну та механізмами) каналів від трав’яної рослинності на міжгосподарських системах Бережанської дільниці.