![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC0069-scaled.jpg)
На Тернопільщині розпочалися штабні тренування
Під головуванням заступника начальника ОВА Володимира Важинського на Тернопільщині розпочалися штабні тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з відпрацювання заходів захисту населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій радіаційного та хімічного характеру.
Дії російського агресора передбачити не можливо. В цілях безпеки населення, на Тернопільщині органами управління здійснюються:
– постійні навчання щодо оперативної готовності до реагування;
– перевірка оповіщень та зв’язку;
– взаємодія між комісіями ТЕБ та НС, регіональною комісією з питань евакуації, обласним штабом з ліквідації надзвичайних ситуацій.
Учасники тренувань в рамках навчань поглиблюють теоретичні знання та відпрацьовують практичні навички цивільного захисту населення Тернопільської області.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC0078-scaled.jpg)
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC0070-scaled.jpg)