![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-07_13-33-47.jpg)
Продовжуються ремонтно-доглядові роботи на водогосподарських об’єктах Лановецької дільниці
Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільській області продовжується виконання заходів з покращення технічного та естетичного стану систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу області, а саме: проводяться роботи з окошення та очистки каналів, вирубки чагарнику, ремонту гідротехнічних споруд. Лановецька дільниця проводить ремонт ГТС та гідрометричного поста на каналі міжгосподарської осушної системи «Горинь» та окошення мотокосами.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-07_13-33-52.jpg)
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-07_13-33-53-2.jpg)
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-07_13-33-54.jpg)