![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-06_11-25-34.jpg)
Продовжуються ремонтно-доглядові роботи на водогосподарських об’єктах Чортківської дільниці
Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільській області продовжується виконання заходів з покращення технічного та естетичного стану систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу області, а саме: проводяться роботи з окошення та очистки каналів, вирубки чагарнику. Працівниками Чортківської дільниці РОВР було проведено очистку каналу системи «Серет».
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-06_11-25-35.jpg)