![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-05_10-35-26-2.jpg)
Ремонтно-доглядові роботи на міжгосподарських системах тривають
Для забезпечення стабільної роботи міжгосподарських меліоративних систем та гідротехнічних споруд, надання їм естетичного вигляду. Фахівці Борщівської дільниці продовжують виконувати ремонтно-доглядові роботи. Силами працівників проводяться роботи по обкошуванню (вручну та механізмами) каналів від трав’яної рослинності на міжгосподарській системі «Нічлава».
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-05_10-35-26-3.jpg)
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-05_10-35-25.jpg)