![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-2.png)
Фахівці РОВР у Тернопільській області взяли участь в онлайн навчанні
Провідні спеціалісти регіонального офісу взяли участь у онлайн навчанні, яке провів Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства за темою «Екологічний податок: викиди і скиди забруднюючих речовин, розміщеннявідходів. Кодування. Ставки. Ризики».
Під час навчання було розглянуто питання розрахунків фактичного викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря, скиду забруднюючих речовин в поверхневі водні об’єкти, розміщення відходів, зберігання відходів і розміщення відходів як вторинної сировини. Також обговорено тему сплати екоподатку під час дії воєнного стану.