![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_14-12-42.jpg)
РОВР у Тернопільській області проводить екоакції до Дня води
Щорічно, 22 березня більшість країн світу відзначають День води. Наразі проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів світу набрала глобальних масштабів. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання берегів водойм.
Напередодні Дня води колективи дільниць РОВР у Тернопільській області провели низку заходів.
Однією з найважливіших справ навести лад на водогосподарських об’єктах і гідротехнічних спорудах, очистити від сміття прибережні смуги річок і водойм.
Від так, працівники Лановецької дільниці здійснили благоустрій та розчистку джерела та прибрали берегову лінію річки.
⁃ Наша мета – привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості громадян, – каже голова Лановецької дільниці РОВР у Тернопільській області Юрій Батьковець.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_14-12-41.jpg)
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_14-17-27.jpg)