З Днем Збройних сил України!

06/12/2022

6 грудня відзначається День Збройних сил України – свято мужніх і сильних військових, які служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Для цих людей  служба в лавах української армії не просто професія, це  найвища честь і покликання.Цьогорічний  День Збройних сил Україна  зустрічає  в особливих умовах, а тисячі військовослужбовців, серед яких і наші земляки,  ризикуючи своїм життям, стоять на варті миру,  захищають нашу Батьківщину,  національну безпеку і наші життя. Саме у цей складний час  ми чітко усвідомлюємо, що сильна держава починається із сильної армії. Ми впевнені в тому, що наші збройні сили є і будуть справжньою національною гордістю.

Шановні воїни, захисники України! Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних сил України! Бажаємо із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Дякуємо за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових!

Міцного вам здоров’я, витримки,  прихильної долі, миру, добра, злагоди і затишку у ваших оселях!

Слава Україні!