![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-15_13-58-10-787.jpg)
Триває співпраця з орендарями водних об’єктів
Працівники Лановецької дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області взяли участь у комісії створеної Кременецьким ВЦЗ РУ ГУ ДСНС України у Тернопільській області по обстеженню водного об’єкта в одному із сіл Кременецької територіальної громади.
Комісією обстежено водне плесо площею 9,44 га та виявлено, що гідротехнічна споруда знаходиться в незадовільному стані, потребує ремонту, існує ризик прориву дамби, що в свою чергу може призвести до розмиву автодороги та підтоплення будинків та сільськогосподарських угідь.
Комісією рекомендовано орендарю провести частковий скид води, для можливості забезпечення ремонту гідроспоруди. З метою попередження шкідливої дії вод, ремонт гідроспоруди провести до початку зими.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-15_13-58-11-062.jpg)