![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/Без-імені-scaled.jpg)
Фахівці РОВР у Тернопільській області взяли участь у робочій зустрічі
Фахівці РОВР у Тернопільській області взяли участь у робочій зустрічі представників ключових, зацікавлених сторін, дотичних до водної галузі на тему «Природоорієнтовані рішення у водному господарстві для досягнення візії України майбутнього з урахуванням адаптації до зміни клімату».
Зустріч є частиною загальнонаціонального полілогу «Місце природи в адаптації України до зміни клімату» та відбулася завдяки співпраці «Всесвітнього фонду природи Україна» та Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства».
Мета полілогу – створення спільного кроссекторального бачення розвитку України з урахуванням необхідності адаптації до зміни клімату та визначення ролі природи у цьому процесі.
Результатом секторальної зустрічі стали окреслені ключові політичні, економічні, соціальні та інші зміни, необхідні для впровадження природоорієнтованих рішень у водній галузі.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC0576-scaled.jpg)