![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/Рисунок2-1.jpg)
Тривають ремонтно-доглядові роботи на меліоративних системах
Працівники Борщівської дільниці проводять механізовану очистку та ремонт гідротехнічної споруди на міжгосподарській осушувальній системі “Серет” у с. Більче-Золоте Борщівського району.
Працівники Борщівської дільниці проводять механізовану очистку та ремонт гідротехнічної споруди на міжгосподарській осушувальній системі “Серет” у с. Більче-Золоте Борщівського району.