![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG_2375-scaled.jpg)
Співпраця з органами місцевої влади
Працівниками Бережанської дільниці РОВР у Тернопільській області за участю представника Саранчуківської об’єднаної територіальної громади проведено обстеження міжгосподарських каналів на предмет зволоження та зрошення земель на території Саранчуківської ОТГ.
👉За результати обстеження надано практичні рекомендації щодо застосування наявних водних ресурсів для поливу.