![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/96358380_568515083800666_2089327922501386240_n.jpg)
Продовжуємо працювати над розробкою заходів щодо покращення водності малих та середніх річок Тернопільської області
На цей раз обстежили витік річки Збруч в межах Підволочиського району.
Для порівняння природного стану річки зі станом річки після втручання людини, фахівцями лабораторії моніторингу вод та грунтів відібрано проби води в місці витоку річки та після скидів водокористувачів смт. Підволочиськ.