![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/93961219_960186951062974_1370500480488177664_o.jpg)
Формуємо команду водників
Шановні краяни!
Регіональний офіс водних ресурсів у Тернопільській області запрошує до співпраці з питань управління водними ресурсами активних та відповідальних громадян, яким не байдужа доля річок і ставків області.
Основна вимога до кандидатів – здійснювати моніторинг та обстеження водних об’єктів, співпрацювати з громадськістю, органами влади та місцевого самоврядування, а також із водокористувачами.
Якщо це саме про вас, тоді надсилайте резюме на електронну адресу: rovrto@davr.gov.ua.
Обов`язково вкажіть місце проживання та територію, яку зможете охопити у своїй діяльності (район, ОТГ чи кілька сіл).
Радо чекаємо на ваші заявки!