![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/08/69140460_776385749443096_3839588122811695104_n.jpg)
Діяльність Чортківського МУВГ
Працівниками Чортківського МУВГ продовжуються роботи по монтажу підпірної стінки із збірного імонолітного залізобетону підпірної стіни Янівської ГЕС у селі Долина Теребовлянського району.
Працівниками Чортківського МУВГ продовжуються роботи по монтажу підпірної стінки із збірного імонолітного залізобетону підпірної стіни Янівської ГЕС у селі Долина Теребовлянського району.