![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/08/67428286_760131874401817_4641860809381642240_n.jpg)
Міжнародний семінар
Начальник відділу водних відносин та басейнової взаємодії Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Василь Майка прийняв участь у роботі Міжнародного семінару “Нові підходи до управління малими ріками в Західній Україні”, який відбувся 1 серпня 2019 року у місті Бережани Тернопільської області.
На семінарі були присутні: Патрік Конопатський (UfU (Німеччина), Ілля Тромбіцький ( Eco-Tiras (Республіка Молдова), Віктор Мельничук (Національний екологічний центр України), представники громадських організацій Тернопільської області, управління екології та природних ресурсів Тернопільської облдержадміністрації.